A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Granit Derguti
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  65
Këndon kryesisht: pop

Granit Derguti është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 1 Maj 2016, Capital T publikon videoklipin "Thirrem N'telefon", në bashkëpunim me Granit Derguti. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Capital T, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Derguti, Mixey. Videoklipi u prodhua nga Macro Creative.

Më datë 15 Korrik 2016, Granit Derguti publikon videoklipin "Edhe Niher". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mixey.

Më datë 7 Qershor 2017, Granit Derguti & Mixey publikojnë videoklipin "Lova", në bashkëpunim me Xhensila. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, Mixey, teksti u shkrua nga Granit Derguti, Xhensila.

Më datë 11 Janar 2018, Capital T publikon videoklipin "Yoko Ono", në bashkëpunim me Granit Derguti.

Më datë 24 Mars 2018, Granit Derguti publikon videoklipin "Superman". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 13 Maj 2018, Granit Dërguti publikon videoklipin "Take E Shot", në bashkëpunim me Capital T.

Më datë 8 Shtator 2018, Granit Derguti publikon videoklipin "Magdalena". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018