A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Granit Derguti - Edhe Niher


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2016

2016-07-15T16:00:08

Muzika & Teksti:

Granit Derguti

Orkestrimi:

Mixey


edhe nese sjena bashk
jo nuk jena bashk
a t'merr malli per mu
hajt kllxom ku je tash
ku je ti tash
pse mu ke largu
veq po du met pa ty
po du met pa
edhe niher me ta thon
veq po du met pa ty
po du met pa
edhe niher me ta thon
zemren ta dhash
ma ktheve mbrapsht
nuk e di pse prej meje ike tash
meno veq pak
je kon me fat
hajt kallxom kush u kon me ty qdo hap
mos u muno mu mshef
se po du met gjet
edhe prap po du met njek
arsyja jem u kon edhe met e njejt
qysh shum afer une pe ndjej
a t'kom thon qe skom met lon ty
lon ty
jo nuk muna me ta thon nsy
nsy
se po fol veq zemra
kallxom qka ki mrena
nuk jom un osht vena
qajo qet permena
edhe nese sjena bashk
jo nuk jena bashk
a t'merr malli per mu
hajt kallxom ku je tash
ku je ti tash
pse mu ke largu
veq po du met pa ty
po du met pa
edhe niher me ta thon
veq po du met pa ty
po du met pa
edhe niher me ta thon
yeah tash qe sjena mo
ku jon fjalt e tua
qe dikur ti mi ke thon
yeah tash mirrna veq me shok
mlidhem edhe sillem deri t'bohet naten von
yeah besom kur t'pi t'pi t'pi
pi deri sa sen rri
pi deri sa ty s'tni
oh yeah
aaa tkom thon qe skom met lon ty
lon ty
jo nuk muna me ta thon nsy
nsy
se po fol veq zemra
kallxom qka ki mrena
nuk jom un osht vena
qajo qet permena
edhe nese sjena bashk
jo nuk jena bashk
a t'merr malli per mu
hajt kallxom ku je tash
ku je ti tash
pse mu ke largu
veq po du met pa ty
po du met pa
edhe niher me ta thon
veq po du met pa ty
po du met pa
edhe niher me ta thon


Ky tekst u dërgua nga DonnaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018