A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Granit Derguti - Qka Mke Bo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/03/2017

2017-03-22T17:00:03

Muzika & Teksti:

Granit Derguti

Orkestrimi:

Mixey


Je, e para edhe e fundit
Qe asniher nuk ta kthej shpinen
edhe nese ik prej ktuhit se ti je (ti je)
Je arsyja jem e fundit
Edhe po per ty ja vlen me prit
edhe deri nditen e fundit
Se une tnjoh ty une tnjoh ty
Ti e din qe une tnjoh ty
Heshtja mbizotron gjithmone sa here qe une po tshoh nsy
Une tnjoh ty une tnjoh ty
Ti e din qe une tnjoh ty
Heshtja mbizotron gjithmone sa here qe po tshoh kqyr qka mke...

Ref:
Kqyr qka mke bo ti
Mke shti me bo shume sene edhe prap mu kthy nkohe
Kqyr qka mke bo ti, kqyr qka mke bo ti
Mke shti me dal jasht vetes edhe prap mu kthy nkohe
Kqyr qka mke, kqyre qka mke
Mke shti me bo shume sene edhe prap mu kthy nkohe
Kqyr qka mke bo ti, kqyr qka mke bo ti
Mke shti me dal jasht vetes edhe prap mu
kthy nkoh kqyr qka mke

Jena kon shume ngat
Per ty kom bo pak
Po rruget na kane nda
E jemja u kon shume larg
Nashta une kom fat
Me ty me ra nkontakt
Se e di qe ku e kena lon qaty na kthehem prap kthehem prap na
Ose fuck it, le krejt
Se kurgjo ska me kon njejt
Le tfolin folin prap tjert
E tash ti del me shoqe pihesh nclub
E hup vetedijen mthirr ti prap
Mthirr ti prap, mthirr ti prap,
po nuk ka kontakt

Ref:
Kqyr qka mke bo ti
Mke shti me bo shume sene edhe prap mu kthy nkohe
Kqyr qka mke bo ti, kqyr qka mke bo ti
Mke shti me dal jasht vetes edhe prap mu kthy nkohe
Kqyr qka mke, kqyre qka mke
Mke shti me bo shume sene edhe prap mu kthy nkohe
Kqyr qka mke bo ti, kqyr qka mke bo ti
Mke shti me dal jasht vetes edhe prap mu
kthy nkoh kqyr qka mke

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018