A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Granit Derguti - Superman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2018

2018-03-24T14:00:00

Muzika & Teksti:

Granit Derguti

Video Produksioni:

Imagine Films


Supermen, supermen, supermen
Tu e majt venin tem sikur supermen
Emri yt te na as niher su permen
Emri yt te na as niher su permen (x2)

Don't worry about me (x3)

Don't...

Solo, bir solo tu, vozit me ni polo
U don't know, baby yolo
Don mem pa mos u vono

Vi si kinezi
Ky tipi so n'veti
Sikur aj nuk o brezi
Kta jon shum basic
Nuk pe di a mesin
Qo kryt nalt a pe sheh bejzin
Bitch u know

Ej, ti po don beef me neve
O n'men ti mo se bon
Mos i ngo my bro
Kqyrum qa jom tu bo

Ajo pom vet sa i ki
I thom jo asnjo nuk e di
I kom kejt per rreth njerzt e mi
I kom kejt per rreth njerzt e mi

Ajo pom vet sa i ki
I thom jo asnjo nuk e di
I kom kejt per rreth njerzt e mi
I don't give a f**k about all my enemies

Supermen, supermen, supermen
Tu e majt venin tem sikur supermen
Emri yt te na as niher su permen
Emri yt te na as niher su permen (x2)

Ajo pom vet sa i ki
I thom jo asnjo nuk e di
I kom kejt per rreth njerzt e mi
I kom kejt per rreth njerzt e mi

Ajo pom vet sa i ki
I thom jo asnjo nuk e di
I kom kejt per rreth njerzt e mi
I don't give a f**k about all my enemies


Ky tekst u dërgua nga Rinë🌹Kartolina (3)

2018-08-06 07:18:59
Supermen, supermen, supermen
Tu e majt venin tem sikur supermen
2018-04-12 14:21:11
Vi si kinezi
Ky tipi so n'veti
Sikur aj nuk o brezi
Kta jon shum basic
Nuk pe di a mesin
Qo kryt nalt a pe sheh bejzin
2018-04-12 14:21:22
Solo, bir solo tu, vozit me ni polo
U don't know, baby yolo
Don mem pa mos u vono

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018