A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gresa Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  97
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gresa Behluli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Eshtë një nga këngëtaret me te mira shqiptare. Eshte vajza e kengetares Shkurte Fejza. Muzika per kengetaren bukuroshe e simpatike eshte thjeshte nje hobi pasi qe ajo eshte drejtuar ne drejtime te tjera jetesore dhe profesionale. Ajo ka shumë këngë te famshme dhe te bukura madje shumica e tyre jane bashkpunime me nenen e saj Shkurte Fejza. Kengetarja bukuroshe ka marre pjese edhe ne disa koncerte, festivale etj. Gjatësia: 1.75 m Pesha: 58 kg ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Shkurte Fejzës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live (2013)

Keng Darsmash (2010)

Dashuria Kiç


» Dërgo Një Këngë »

Fajet
Pa Justifikim
Te Kerkoj
I Jemi
Uji Mineral
Dashuria Kiç


Artistë Të Ngjashëm:

Albulena Ukaj

Elona Leka

Nazmije Selimi

Bubulina Krasniqi

Teuta Blaka

Gentiana Podrimaj

Fitore Gjonbalaj

Edona Bujari

Drenusha Latifi

Sara Kalaveshi


Tags: Gresa Behluli, Gresa, Gresa Beluli, Gressa

Gresa Behluli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018