A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Greta Koçi - Me Fal Nene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  76

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Rozana Radi

Këngë e albumit:

"Mix Vol.1"

Këngë e albumit:

"Do Me Shaj Nena"


PJESA E PARE:

Me thane se je tretur o nene ti,
larg malli te vrete, aaa...
mbyll syte dhe te porta e vjeter
nata kur vjen e vetme me pret
sa larg me ka cuar ky fat nene,
sa vite pa ty, aaa...
ne shpirt me ka mbetur kujtimi
kur te shoh , ne nje fotografi

REFRENI:{X2}

ASNJEHER NUK TE THASH ME FAL,
me fal nen, me fal ti

ME KUJTOHEN SYT PLOT ME MALL,
por nje dit nen do te vi

ZEMREN TIME DUA TA JAP,
se ate ma dhe ti, nen falem per ty,oooo...

PJESA E DYTE:

Do vi sapo te bie nata,
si yll do ndricoj, aaa...
ti prek ato floket e bardha
nga pritja tu zbardhen debore, aa,
sa larg me ka cuar ky fat nen,
sa vite pa ty, aaa...
ne shpirt me ka mbetur kujtimi
kur te shoh , ne nje fotografi

REFRENI:{X4}

ASNJEHER NUK TE THASH ME FAL,
me fal nen, me fal ti

ME KUJTOHEN SYT PLOT ME MALL,
por nje dit nen do te vi

ZEMREN TIME DUA TA JAP,
se ate ma dhe ti, nen falem per ty.


Ky tekst u dërgua nga Jeta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018