A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Greta Koçi - Si Me Parë  (Feat. Gena)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2018

2018-05-20T13:57:49

Featuring

Gena


[GRETA:]
Sa kisha mall
te te shihja prap
zemren ti si dikur ma ndal
edhe pse e di ti s'je me ai
e une skam dashte kurr askend si ti

[GENA:]
sa kohe te ndare ne
sa pak fjale tham ne
a te dhemb zemra
per mu si me pare

[GRETA:]
sa kohe te ndare ne
sa pak fjale tham ne
a te dhemb zemra
per mu si me pare

[REF: Greta & Gena:]
hajde zemer perseri
pime nje gote per kete dashni
se te dua dhe sot si femij(2x)

[GENA:]
e provova dhe pa ty
po per mua mbetesh nji
falje zemres i kerkova
si jetova un pa ty

[GRETA:]
sa kohe te ndare ne
sa pak fjale tham ne
a te dhemb zemra
per mu si me pare

[GENA:]
sa kohe te ndare ne
sa pak fjale tham ne
a te dhemb zemra
per mu si me pare

[REF: Greta & Gena:]
hajde zemer perseri
pime nje gote per kete dashni
se te dua dhe sot si femij(4x)


Ky tekst u dërgua nga MRSKartolina (1)

2018-06-15 08:39:24
sa kohe te ndare ne
sa pak fjale tham ne
a te dhemb zemra
per mu si me pare

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...