A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi ARB

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Grupi ARB është një grup artistësh i njohur. Në Dhjetor 1995, Redon Makashi & Grupi Arb marrin pjesë në Festivali i 34-të në RTSH me këngën "Lotë Në Shi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Redon Makashi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

7me7

Erozioni

Minatori

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

R.A.G

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Tempulli G

Kthjellu


Tags: Grupi Arb, Arb, Redon Makashi

Krijo Një Kartolinë