A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Folklorik Batllava

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Folklorik Batllava është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Morina

Rapsodet E Hasit

Grupi Llapusha

Bijte E Marash Krasniqit

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vellezerit Gashi

Rapsodet E Lumes Kukes


Tags: Grupi Folklorik Batllava, Grupi Batllava, Batllava

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018