A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Mister

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Grupi Mister është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1996, Grupi Mister marrin pjesë në Festivali i 35-të në RTSH me këngën "Krimi Nuk Jam Une". Në vitin 2003, Grupi Mister publikojnë albumin "Mister"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Ervin Bushati

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Exception

Korgelt

Plisat

Alternative

Bulza

Tracks Band

Revolt Klan

Natyral

Spirit Voice

Alar Band


Tags: Grupi Mister, Mister, Ervin Bushati

Krijo Një Kartolinë