A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Mjellma

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi Mjellma është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Shkurt 2009, Grupi Mjellma publikojnë videoklipin "Gezuar Maturanteve". Më datë 13 Shkurt 2010, Grupi Mjellma publikojnë videoklipin "Do Ta Thej Kitaren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

7me7

Motrat Krasniqi

Minatori

R.A.G

Kthjellu

Ligji Rruges

Infinit Records

Erozioni

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Grupi Mjellma, Mjellma, Mjellma Band

Krijo Një Kartolinë