A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Shoqet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grupi Shoqet është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Grupi Shoqet marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Xixa Të Vogla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kori I Fëmijëve Diamantët

Mams

Zërat Gazmorë

Kripëmjaltëzat

Syndikata

Kurora Labe

0290

3-Eks

Albina's Band

Permit Of Stay


Tags: Grupi Shoqet

Krijo Një Kartolinë