A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gust Gjeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Gust Gjeci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Shtator 2016, Gust Gjeci publikon videoklipin "Vetem Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Koduni

Toli

Rod

Andi Qereti

John Tilio

Isak

Arian Gollopeni

Mevlud Rahimaj

Leonardo Kryeziu

Agon Latifi


Tags: Gust Gjeci, Gusti

Krijo Një Kartolinë