A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hadis Haxhillari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hadis Haxhillari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje disa Ilahi. Jeton dhe Vepron ne Prizren. Më datë 23 Qershor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Erdhi Muaji Ramazan". Më datë 3 Dhjetor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Nena Loke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Menduh Allajbeg

Onur Sagdani

Bajrush Berisha

Kujtim Xhelili

Mergim Highzeri

Lindi Sahiti

Labbi

Bryte

Roland Mullaavda

King


Tags: Hadis Haxhillari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018