A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hadis Haxhillari
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Janar 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: ilahi

Hadis Haxhillari është këngëtar. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje disa Ilahi. Jeton dhe Vepron ne Prizren.

Më datë 23 Qershor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Erdhi Muaji Ramazan".

Më datë 3 Dhjetor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Nena Loke".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018