A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hafsa Zyberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Hafsa Zyberi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 8 Shkurt 2008, Hafsa Zyberi publikon videoklipin "S'paske Pas Nje Pike Meshire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flavia Mija

Natasha Qemalja

Enxhi Vlashi

Donika Tufa

Edlira Arifi

Eglantina Toska

Greta Berati

Fatma Zyberi

Greta Zani

Valbona Halili


Tags: Hafsa Zyberi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018