A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajriz Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Hajriz Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Mars 2015, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Zemra Te Mallkon". Më datë 7 Shkurt 2017, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Ku është Arsyeja". Më datë 10 Shtator 2017, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Kojshike". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, teksti u shkrua nga Sokol Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koci. Më datë 18 Maj 2018, Hajriz Berisha publikon videoklipin "Mos Lendo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Smakolli (Nimi)

Lorik Kasapolli

Omar

Amir Rexhepi

Krenar Krasniqi

Bekim Tetova

Arsen Mani

Flakron Voca

Reli Mborjes

Gjergj Tunaj


Tags: Hajriz Berisha

Krijo Një Kartolinë