A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Ceka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Hajro Ceka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 26 Nëntor 2010, Hajro Ceka publikon videoklipin "Te Kaloj Afati". Në vitin 2011, Hajro Ceka publikon albumin "Ah Bre Zemer" Më datë 22 Dhjetor 2015, Hajro Ceka publikon videoklipin "Fale Fale Ti Ket Zemer". Më datë 10 Janar 2016, Hajro Ceka publikon videoklipin "Jam Shqiptar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ah Bre Zemer (2011)

520

Rocky IV Live


» Dërgo Një Këngë »

Jam Shqiptar
Te Kaloj Afati
Fale Fale Ti Ket Zemer


Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Krasniqi

Fatlum Llugaliu

Fadil Riza

Dani Abazi

Fahrush Azemi

Femi Kumanova

Cani

Ekrem Rama

Shkelzen Azemi

Ismet Aloshi


Tags: Hajro Ceka, Harjo Ceka

Krijo Një Kartolinë