A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Pepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
BIOGRAFIA: Hajro Pepa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në në moshën fëminore, në klasën e parë Hajroja ka filluar të këndojë dhe kujton se kënga e parë që ka kënduar në këtë moshë titullohet "Nën një portokalle", një këngë vlonjate e cila thotë Hajroja më pëlqente shumë. Më vonë, që në moshën 15 vjeçare për vite me radhë nuk ju nda këngës, duke kënduar në skenë dhe në gëzime të ndryshme familjare. "Në skenë"- thotë Hajroja "kam kënduar për herë të parë në vitin 1979. Kënga që kam kënduar titullohe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gëzim Salaj

Remzi Leka

Kerim Palloshi

Thoma Mahilaj

Miftar Meta

Alush Hamiti

Ferit Abdiu

Aziz Dervishi

Beqir Gashi

Hidaver Osmani


Tags: Hajro Pepa, Hajro Popaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018