A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hajro Pepa - Lulja Majit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2011

2011-02-16T08:47:57


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulja Majit" kënduar nga Hajro Pepa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajro Pepa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...