A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hajrumin Kamberi - Cka Kisha Bo Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2018

2018-12-05T17:00:06


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Cka Kisha Bo Pa Ty" kënduar nga Hajrumin Kamberi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Cka Kisha Bo Pa Ty".
Videoklipi nga Hajrumin Kamberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018