A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haki Godanci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Haki Godanci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 27 Maj 2015, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Kenge Per Skender Salihaj". Më datë 9 Janar 2016, Haki Godanci publikon videoklipin "Voter E Vjeter Mire Se T'gjeta", në bashkëpunim me Ibrahim Godanci, Azem Godanci & Brahim Godanci. Më datë 28 Maj 2016, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Per Nazmi Uksmajli". Më datë 6 Qershor 2016, Shaqir Cërvadiku & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Pritna Nanë Shqi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Jakupi

Pllum Vatnikaj

Nijazi Halilaj

Mirlind Bajraktari

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fida

Snero

Sazan Mecani


Tags: Haki Godanci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018