A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haki Godanci
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5

Haki Godanci është këngëtar. Më datë 27 Maj 2015, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Kenge Per Skender Salihaj".

Më datë 9 Janar 2016, Haki Godanci publikon videoklipin "Voter E Vjeter Mire Se T'gjeta", në bashkëpunim me Ibrahim Godanci, Azem Godanci & Brahim Godanci.

Më datë 28 Maj 2016, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Per Nazmi Uksmajli".

Më datë 6 Qershor 2016, Shaqir Cërvadiku & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Pritna Nanë Shqipni". Muzika e këngës u punua nga Kol Susaj, teksti u shkrua nga Milaim Islami, ndërsa për orkestrimin u kujdes Burim Krasniqi. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 22 Gusht 2016, Haki Godanci & Agim Boka publikojnë videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Milaim Beha".

Më datë 12 Janar 2018, Haki Godanci publikon videoklipin "Gjyshi Im".

Më datë 21 Qershor 2018, Haki Godanci publikon videoklipin "Thash E Themet".

Më datë 2 Gusht 2018, Haki Godanci & Brahim Godanci publikojnë videoklipin "Nje Bilbil".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018