A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Bilalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Halil.Bilalli 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Halil Bilalli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 4 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Tradhëtare". Më datë 5 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Sot E 100 Vjet". Më datë 7 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Ndarje". Më datë 27 Korrik 2014, Halil Bilalli publikon videoklipin "Mbushe Zemren Me Iman". Në vitin 2018, Halil Bilalli publikon albumin "Kenge Dasmash 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Kenge Dasmash 2018 (2018)

Halil Bilalli


» Dërgo Një Këngë »

Mbushe Zemren Me Iman
Tradhëtare
Loçka Jem
Ndarje
Sot E 100 Vjet


Artistë Të Ngjashëm:

Xheni

Argeton Dervishi

Erkan Musliu

Blerim Lutfiu (Beli)

Ylber Aliu

Duli

Zyber Avdiu

Keli

Florimi

Ruzhdi Durmishi


Tags: Halil Bilalli

Krijo Një Kartolinë