A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Halil Bytyqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 17 Mars 2014, Feriz Krasniqi & Halil Bytyqi publikojnë videoklipin "N'fushe T'kosoves Lidhet Jezeri". Në vitin 2014, Ise Llapqeva & Halil Bytyqi publikojnë albumin "Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare (2014)

Cka Po M'rrin Karshi Karshi

Vol. 2 (Sali Syla)

Dasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise

Lulezoi Fusha, Lulezoi Mali

Vol. 1 (Azem Bejta)

Te Puthsha Qarkun Moj Drenice


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Isa Veliu

Ymer Sefa

Bashkim Syla

Sulejman Memishi

Cen Vishaj

Rrahman Pagarusha

Lekë Duhoni

Asip Xhambazi

Kastriot Seferi

Nebih Dauti


Tags: Halil Bytyqi

Krijo Një Kartolinë