A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halit Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Halit Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Xheladin Gashi-Plaku (2016)

Oj Kosove Ta Puthsha Plagen


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Mehdi Berisha

Mendi Buci

Hasan Cetaj

Rrahim Fejzullahu

Besim Haliti

Idajet Sejdiu

Bardhok Lucaj

Jashar Sejdiu

Qazim Beka

Selman Maliqi


Tags: Halit Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018