A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Hana Band është një grup artistësh i njohur. Një grup i njohur në skenën e estradës kosovare që pasuron artin muzikor kosovar duke i rritë njëkohësisht edhe vlerat tona kulturore. Është fjala për grupin simpatik "Hana Band" që me magjinë e fuqishme të këngëve të tyre na pushtuan të gjithëve dhe na bënë për vete. Pavarësisht a jemi fëmijë, të rinjë apo në moshë, a jemi njerëz me karakter të hapur apo të mbyllur, të dëshpëruar apo të gëzuar, freskia dhe tingulli i ëmbël i këtij grupi na i hap...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kaltrina Selimi

Ish-Anëtar i grupit

Ryva Kajtazi

Ish-Anëtar i grupit

Mjellma Berisha

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

K.E.K

Glasses

Rock Gjinis

Future Steps

Etno Classic

Stickers

Diadema

Hithat

Zanzi Band

Maad Linkz


Tags: Hana Band, Hanna Band, Kaltrina Selimi, Ryva Kajtazi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018