A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Jahaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hana Jahaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 31 Janar 2019, Hana Jahaj publikon videoklipin "Nese Ti Me Don". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ronita Zeneli

Vali (F)

Arijana

Blerona Bytyqi

Tina Qeli

Merita Latifi

Diana Dani

Suela Ismaili

Mc.E Qarta

Lejla


Tags: Hana Jahaj

Krijo Një Kartolinë