A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Nikprelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
Hana Nikprelaj është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Bini Burra

Live

Gjak E Lot Ke Mej Pague

Besa Mire

Me Fal

Dasma E Kosoves

Xhelozija


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Ilirjani

Luljeta Kuraja

Irma Gurakuqi

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Liliana Kanina

Mimoza Abedini

Mimoza Selimi

Emira Ademi


Tags: Hana Nikprelaj, Hane Nikprelaj, Hanna Nikprelaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018