A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hanife Sejfulla Reçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Hanife Sejfulla Reçani është një këngëtare e njohur. Më datë 27 Prill 2012, Hanife Sejfulla Reçani publikon videoklipin "Kur Dola Te Porta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatime Lokaj

Ardiana

Elsa Mrruku

Ardiana Kabashi

Mimoza Buzukja

Servete Krasniqi

Dea Xhemaili

Maria Prifti

Tina Pepa

Karolina Lopez


Tags: Hanife Sejfulla Reçani, Hanife Sejfullahu, Hanife Sejfullahu-Reçani, Hanife Sejfulla Recani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018