A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hasan Marra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hasan Marra është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Korrik 2015, Hasan Marra publikon videoklipin "Kaba Me Klarinete". Më datë 6 Korrik 2015, Hasan Marra publikon videoklipin "Valle Burrash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Panajot Malaj

Ardit Ahmetaj

Besnik Perci

Klajdo Dervishi

Fitim Muca

Guri Vasili

Vathi Fejza

Eglantin Sota

Klajdi Topi

Xhevair Bora


Tags: Hasan Marra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018