A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hazbi Thera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  13
Hazbi Thera është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Burim Kastrati

Niku

Chika

B-King

Nysret Hyseni

Orhan Zeneli

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Kacho

Xhemail Retkoceri (Xhemi)


Tags: Hazbi Thera, Azbi Therra, Hazbi Ahmeti

Krijo Një Kartolinë