A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Heidi është një këngëtare e njohur. Shqiptaro-zvicerania Heidi Lushtaku, 23 vjeç nga Cugy frankofon i Zvicrës, është një ndër femrat më seksi shqiptare. Pas sukseseve të shumta në fushën e modelimit, Heidi ka nisur karrierën e saj edhe si këngëtare profesioniste. Kënga e parë e saj me titull "Put it up" është realizuar nga Genc Prelvukaj. Kënga është ritmike, ndërsa pamjet dhe bukuria e saj në videoklip nuk duan koment. Heidi ishte finaliste e "Miss Zvicra 2013", ndërsa përveç r...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhuli

Kaltrina Molliqaj

Arbnora Fejzullahu

Festime Hasani

Blerta Cina

Jozefina Kunora

Donika Bujupi

Anila Lleshi

Enida Perlala

Marsona Tace


Tags: Heidi, Heidi Lushtaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018