A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hekuran Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  66
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Hekuran Krasniqi është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ne vendlindje ka perfunduar shkollen fillore dhe te mesme, ku me pastaj ka filluar studimet ne Prishtine dhe i ka perfunduar me sukses maksimal ne Akademine e Arteve te Bukura, drejtimi Komunikimi Masiv, dega Moderator. Talentin per muzike e kan zbuluar familja e tij qysh prej moshes 2 vjet e gjyseme ku dhe ka kenduar kengen e pare "Anes lumit anes bregut" dhe e ka incizuar me kasetofon. Rrjedhat e jetes e kane valvitur neper situata te ndryshme ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Machiato Band

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live (2008)

Iron (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Kenga Ime
Prej Shpirtit
Jam Merzit
Mbretëreshës
Asaj
Hajde Nje Nate
Shoku Im
Pranoje
Shqiptare
Sa Shume Lote

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Blero

Vedat Ademi

Ermal Mamaqi

Ermal Meta

Flori Mumajesi

Alban Skënderaj

BimBimma

Labinot Tahiri (Labi)

Genc Prelvukaj

2po2


Tags: Hekuran Krasniqi, Hekurani, Heki

Hekuran Krasniqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë