A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hekuran Krasniqi Feat. Agim Gerguri & Fisniket

Ajo Me Mbyti ➡ Sie Bringt Mich Um

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Ajo Me Mbyti

Po t'i qaj hallet
E po te pyes ty o shoku im
A e ke pa
A eshte e bukur siç ka qen'
Me thuaj te lutem
M'kallzo krejt çka din per te
M'i trego t'gjitha
A eshte e lumtur me ate qe jeten po kalon

Ref.
Zemra sa sa e don sa e don
Ti nuk e imagjinon (x2)
Ma don trupi
Ma don shpirti
Eshte e mir' ajo zemren ma kputi

Ajo me mbyti
Sa shume e deshta o shoku im
Po jetoj jeten
Po ksaj si thuhet qe eshte jete
Me ka lan vetem
Per nje genjeshter te tjeter kujt
Do ta ktheja, o ktheja kohen
Vec me e pa edhe njiher me mu

Ref. (x2)
Zemra sa sa e don sa e don
Ti nuk e imagjinon (x2)
Ma don trupi
Ma don shpirti
Eshte e mire
Ajo zemren ma kputi
Zemra sa sa e don sa e don
Ti nuk e imagjinon {x2}


Sie Bringt Mich Um

Ich spreche dir mein Herz aus
Und ich frage dich mein freund
Hast du sie gesehen
ist sie genau so hübsch wie damals
sag es mir bitte
erzähl mir alles was du über sie weisst
erzähl mir alles
ist sie glücklich mit denjenigen mit dem sie ihr leben verbringt

REF:
Wie sehr das Herz(bedeutet:mein Herz) sie liebt sie liebt
kannst du dir nicht vorstellen (2×)
Mein ganzer Körper liebt sie
Meine seele liebt sie
geht es ihr gut
sie hat mir mein Herz gebrochen

sie bringt mich um
wie sehr ich sie geliebt habe o mein freund
ich lebe mein Leben weiter
Aber sowas kann man nicht mehr Leben nennen
sie hat mich verlassen
Für eine anderen
ich würde zurückdrehen o die zeit zurückdrehen
nur um dich noch einmal an meiner seite zu sehen

REF.
Wie sehr das Herz(bedeutet:mein Herz) sie liebt sie liebt
kannst du dir nicht vorstellen (2×)
Mein ganzer Körper liebt sie
Meine seele liebt sie
geht es ihr gut
sie hat mir mein Herz rausgerissen

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018