A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Hekuran Krasniqi - Sa Zemra I Ke Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2012

2012-05-03T14:03:04

Nuk dua kurre me te takoj,
te premtoj do te harroj,
veshtire e kam e di,
por me mire do te jem pa ty.

Ti dhashe te gjitha nga vetja,
oh un gabova,
te thashe se ti je e verteta,
u mashtrova, te deshta si i qmendur
u pendova, ti asgje nuk meritove
nuk meritove.

Ref.2x..Sa zemra i ke ti qe as
emrat nuk ja di,tash sillesh rrugeve si
e marr,sa zemra tjera ke per ti vrar

Nuk dua kurre me te takoj,
te premtoj do te harroj,
veshtire e kam e di,
por me mire do te jem pa ty.

Ti dhashe te gjitha nga vetja,
oh un gabova,
te thashe se ti je e verteta,
u mashtrova, te deshta si i qmendur
u pendova, ti asgje nuk meritove
nuk meritove.

Ref.3x..Sa zemra i ke ti qe as
emrat nuk ja di,tash sillesh rrugeve si
e marr,sa zemra tjera ke per ti vrar


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018