A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Hekuran Krasniqi - Gocë Nate


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/05/2013

2013-05-21T02:53:50

ME FTOJE SHOQERIA, MIQT E MI
TE PIJME SE BASHKU NGA NJE GOTE RAKI
TE GJITHE THONIN TE GJITHE DONIN
ME CDO KUSHT TE SHKONIN ATY

AI LOKAL ME TRONDITI NE SHPIRT
SJU BESOVA SYVE TE MI
ARGETIMI VAREJ NGA TI
VALLTARJA E MBREMJES ISHE TI

SA TKAM DASHT , SA TKAM DASHT
QYSH KE MUJT TI KTA ME MA BA
SA TKAM DASHT , SA TKAM DASHT
SHPIRT E ZEMER UNE TY TI DHASH

AH SHOQRI MIQT E MI
AJO SESHTE PER MU
JU E KENI DITE
SI ME LAT , SI SMA THAT
ASAJ VALLTARE
ZEMREN UNE JA DHASH

ANI ZEMER , ANI
KET RRUG E KE ZGJEDHUR
KURR NUK KE ME U GZU
ANI ZEMER ANI
MA SHKATRROVE JETEN MU


Ky tekst u dërgua nga Bler 3BBB
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018