A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Hekuran Krasniqi - Kenga Ime  (Feat. Agim Gerguri & Fisniket)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/05/2017

2017-05-18T00:00:00

Featuring

Fisnikët

Featuring

Agim Gerguri


Fol moj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjes te jetes asaj ja kam dhuru

Kudo tani qe je
kenga ime te ndjek pas
une e di që e degjon xhane
kujton me mua cdo cast

edhe diten kur punon
kengen time e degjon
edhe naten kur fle moj xhane
kenga ime te pervlon

2x
oooo sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

2x
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjese te jetes asaj ja kam dhuru

2x
o sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

2x
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ajo po me degjon
nje pjese te jetes asaj ja kam dhuru


Ky tekst u dërgua nga  BeniKartolina (2)

2018-04-21 18:54:43
Fol oj kenga ime fol
tregoj qe e kam dashuru
e di ai po me degjon
nje pjese te jetes atij ja kam dhuru
2018-04-21 09:46:54
oooo sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018