A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hekuran Prenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hekuran Prenaj është një autor këngësh i njohur. Hekuran Prenaj njihet si një muzicient i kultivuar mirë, i cili punon me disa këngëtar të njohur, ndonëse angazhimi i tij prinar mbetet puna me Rajmondin. Hekurani prej vitesh është dëshmuar në fushën e muzikës dhe tani ai po e shfaq edhe më shumë talentin dhe kreativiten në studion muzikore “Melosi” nga ku dalin këngë hite....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Florian Zyka

Sezgin Curi

Ilir Livoreka

Alban Male

Bashkim Gjyriqi

Enver Shëngjergji

Perparim Ademi

Dino Zigelli

Mario Deda

Spartak Tili


Tags: Hekuran Prenaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018