A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hellbanianz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  54
BIOGRAFIA: Hellbanianz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Këngëtarët më të njohur në HB Jane Vinz, i cili u be i njohur me këngët "My Shqipez" dhe Stealth që u bë i njohur me "Hood Life". Baseman u bë i njohur me këngën "Corleone" në bashkëpunim me Vinz, por Baseman nuk është me origjinë shqiptare. Më datë 28 Mars 2014, Hellbanianz publikojnë videoklipin "N'rrug"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Anëtar i grupit

Vinz

Anëtar i grupit

Stealth

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Unax

2D

A.D.X

Septics

Newporn

Krem Dela Krem

Nolis Clicka

2 Perqind

Da New Chain

Abstract


Tags: Hellbanianz, Hb

Hellbanianz në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018