A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Hepsi është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Group Hepsi, commonly known as Hepsi, are a famous Turkish girl band. They consist of "Eren Bakıcı", "Cemre Kemer" and "Yasemin Yürük", and formerly of "Gülçin Ergül", 2009, all the members of the group are from the city of Istanbul. The group rose to fame in the year 2005 with their debut album Bir, which spawned the hit songs "Olmaz Oğlan", "Üç Kalp", and "Herşeye Rağmen", and the hugely successful song "Yalan". They la...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Manga

Script

Las Ketchup

Kudai

Lmfao

Corrs

Los Rebujitos

Evanescence

Big Time Rush

La Oreja De Van Gogh


Tags: Hepsi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018