A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hepsy Junior

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Hepsy Junior është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2007, Hepsy Junior marrin pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pushimet Verore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Thuthuruket

Picirruket

Hakerat

Xixëllonjat

Double-Headed

Shqiponja Zeze

Galaxicstar

3pgj

Fluturuesit

B.A.D


Tags: Hepsy Junior

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018