A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hidajete Miftari (Hida)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Hidajete Miftari (Hida) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 30 Dhjetor 2017, Hidajete Miftari (Hida) publikon videoklipin "Zot E Robë". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, Hidajete Miftari (Hida), ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro.Studio. Më datë 22 Prill 2018, Hidajete Miftari publikon videoklipin "Kushtuar Vëllait Tim Dëshmorit Veli Noci"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sala Bekteshi

Lendita Selimi

Zyle Krasniqi

Fatmire Mjaku

Entela Ilirjani

Anisa Dervina

Sevi

Aida Hani

Luljeta Kuraja

Jorida Zaimaj


Tags: Hidajete Miftari (Hida), Hidajete Miftari, Hida

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018