A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hilary Duff

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Houston 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Hilary Duff është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hilary Erhard Duff është një aktore dhe një regjisore Amerikane. Hilary është fëmija e dyte e Suzan Kollen një producente filmash dhe bashkëshorti Robert Erhard Duff. Ajo ka edhe një motër më të madhe Haylie Duff e cila është aktore dhe këngëtare gjithashtu. Mamaja e inkurajoi Hilarin të ndërmerrte mësimet e aktrimit pranë motrës së saj me të madhe Haylie. Përkatësisht në moshën gjashte dhe tetë vjeçare motra e Hilari Daf praktikoi në balet “Suit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lana Del Rey

Katy Perry

Lady Gaga

Taylor Swift

Adele

Jessie J

Hadise

Maria Mena

Ciara

Miranda Lambert


Tags: Hilary Duff

Krijo Një Kartolinë