A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: HitBoyz është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Shkurt 2017, HitBoyz publikojnë videoklipin "Knej Nga Durrsi". Videoklipi u prodhua nga EGO Films. Më datë 10 Qershor 2017, HitBoyz publikojnë videoklipin "Family". Videoklipi u prodhua nga EGO Films. Më datë 2 Shtator 2017, HitBoyz publikojnë videoklipin "Habibi". Videoklipi u prodhua nga EGO Films. Më datë 15 Janar 2018, HitBoyz publikojnë videoklipin "Blica". Më datë 2 Qershor 2018, HitBoyz publikojnë videoklipin "Bang B...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

O.R.G

RealGangsta

Master D

K-Boy's

Eklips Family

Arm

North Side

JT

Tingujt E Zemres


Tags: Hitboyz, Hit Boyz

Krijo Një Kartolinë