A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hueyda El Sayed

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  57
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Hueyda El Sayed është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hueyda ka lindur në Tiranë, kryeqytetin e Shqipërisë, dhe është një përzierje e Sudanit dhe gjakun shqiptar. Ajo është një poliglot posedojnë miri katër gjuhë si anglisht, frengjisht, italisht dhe shqip. Ajo u diplomua nga Shkolla Jordan Misja Art Lartë dhe mori një diplomë e Ligjit në Universitetin e Tiranës. Më pas, ajo pati sukses të shkëlqyeshëm në marrjen e një Diplomë Master në Bashkëpunim Ndërkombëtar, të Drejta të Njeriut dhe Politikave E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alketa Vejsiu

Elia Zaharia

Rezarta Smaja

Jeta Faqolli

Eneda Tarifa

Juliana Pasha

Eltina Minarolli

Rezarta Shkurta

Zhaku

Ledi Vokshi


Tags: Hueyda El Sayed, Hueida El Saied, Hueida Al Saied, Huejda, El Saed, Hueyda

Krijo Një Kartolinë