A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Lala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Hysni Lala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Korrik 2013, Hysni Lala publikon videoklipin "Elrodi". Më datë 2 Qershor 2014, Hysni Lala publikon videoklipin "Të Humbur Dërgoni Lajme", në bashkëpunim me Vera Laci, Irini Qirjako & Dionis Delia. Më datë 25 Qershor 2015, Hysni Lala publikon videoklipin "Moj Vajzat E Bllokut". Më datë 20 Korrik 2016, Hysni Lala publikon videoklipin "Do Te Behem Shqiponje Mali". Më datë 4 Gusht 2016, Hysni Lala publikon videoklipin "Ju Bej Th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gerti Hyka

Emiljano Dhe Grupi

Murat Cama

Novruz Vengo

Tomorr Biba

Vladimir Rustemi

Redi Penko

Sokol Fejza

Arjan Zika

Nevruz Nure (Lulushi I Korces)


Tags: Hysni Lala, Hysen Lala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018