A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysen Smajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Nivokaz (Gjakovë) 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Hysen Smajli është një këngëtar i njohur. Kam kryer shkollen Fillore dhe të mesmme ne Nivokaz (Gjakovë). Në kohën kur doja të regjistrohesha në fakultetin e Mjeksisë, gjendja e pergjithshme në Kosovë filloj të keqësohej shumë, kështuqë unë si shumë të rinjë të tjerë u detyrova ta lëshoj vendlindjen duke marrë rrugen e mërgimit. Zgjodha Zvicren per arsye se këtu ishin edhe shumë antarë të tjerë të familjes. Kuptohet këtu u ndesha me një realitet të ri që ishte edhe shumë sfidues për mua.....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Armend Miftari

Nani-Style

Dardan Aliu

Faruk Visoka

Astrit Bejta

Samir Aliu

Driton Sopa

Afrim Uka

Arben Bytyqi

Ergin Brahimi


Tags: Hysen Smajli, Hysen Ismajli, Ceni

Krijo Një Kartolinë