A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysen Trubareva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Hysen Trubareva është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2011, Hysen Trubareva publikon albumin "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat". Më datë 28 Shkurt 2016, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Ku Je Ti". Më datë 29 Shtator 2016, Eri Qerimi publikon videoklipin "Mi Amor", në bashkëpunim me Hysen Trubareva. Më datë 22 Dhjetor 2017, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Kuklla Ime", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Hysen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Hajt Moj Zemer Hajt Dukat (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Ku Je Ti
Duro Zemer


Artistë Të Ngjashëm:

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Aldi Loci

Sulltan Hajolli

Altin Tirona

Mursel Murseli

Soni Beratit

Soni I Vogel

Miri Kamzes

Arap Jashari


Tags: Hysen Trubareva, Hysen Turbareva

Krijo Një Kartolinë