A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Hysni Hoxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 27 Dhjetor 2011, Hysni Hoxha publikon videoklipin "Cuc Matjane". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 21 Shtator 2017, Hysni Hoxha & Aferdita Hoxha publikojnë videoklipin "Mall Per Ty, Lote Per Nenen". Më datë 10 Tetor 2018, Hysni Hoxha publikon videoklipin "Këndoj Ty Librazhdi Im". Më datë 12 Tetor 2018, Hysni Hoxha publikon videoklipin "Dasma E Dardanit". Në vitin 2018, Hysni Hoxha publikon albumin "Këndoj Ty Lib...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Jaha

Hetem Matoshi

Malësori

Alban Emiri

Orhan Zeneli

Danny Boy

Niku

Osman Shehu

Skender Xhafa

Viagra


Tags: Hysni Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018